bgr03.png

Cesta do 19. století a zpět

 
 

Ať už jste milovníky gastronomie, rádi si zajdete na kulturní akci, fascinuje vás historie, případně se jednoduše rádi bavíte, odtajnili jsme pro vás úkryt stroje času, kde můžete autenticky zažít léta přelomu 19. a 20. století. Uvítáme vás v komorním prostředí s osobní péčí, jak to přísně utajovaná akce vyžaduje.

 
ornament-roh.png
ornament-stred.png
ornament-roh2.png
Ikona_2.png

Gastronomie

Polévka se štičími knedlíčky, lanýži navoněný bažant, sorbet ze šampaňského, vybraná vína a ušlechtilé destiláty. Pokud za Rakouska něco ve společnosti znamenáte, vaše stravování je pestré a poměrně složité na přípravu. Nyní vám stroj času umožní naplno vše poznat vašimi smysly.

Ikona_1.png

Historie

Jak lépe poznat historii než ji opravdu navštívit? Vše se odehrává v utajovaném soukromém hraběcím salonu v prvním patře bohatě zdobeného domu. Vyřezávané židle, foukané sklo, nádobí s erbem pana hraběte. V neposlední řadě na místě, kam chodí i císařpán sám, porcelánová mísa s dřevěným splachovadlem. Pokud budete mít zájem, můžete vyzkoušet historické hádanky a kvízy, případně prožít určitý den v minulosti.

Ikona_3.png

Kultura

K hostinám zní hudba živých muzikantů, tzv. salonní hudba, kde žebříčky oblíbenosti okupují Smetana, Chopin, Liszt nebo Dvořák. Občas se konají komorní představení velkých děl doby monarchie, filosofické debaty o všem možném (dnes bychom tomu řekli možná přednášky) a soukromé výstavy rozličných známých i zapomenutých umělců. 

Ikona_4.png

Zábava

Cestování časem je hlavně zábava. Stačí hodovat, užívat si pěkné prostředí a případně poslouchat. Čas od času jsou v salonu i kankánové tanečnice, tajemní kouzelníci a další podivuhodné návštěvy... 

ornament-roh_edited.png
ornament-stred_edited.png
ornament-roh2_edited.png

Stroj času je spuštěn!

Portrét 1_B.png
Pokud nám na sebe zanecháte kontakt, dáme vám vědět, když se něco šustne v Domě 550.
portret2B.png

Ke zpracování kontaktů používáme aplikaci Smartemailing, která splňuje všechny zákonné požadavky na ochranu osobních údajů. Více o této aplikaci si můžete přečíst na stránkách www.smartemailing.cz