top of page

Provozní řád

 

Název: Dům 550 

Adresa: Poděbradova 550, Kladno 

Email: dum550@dum550.cz

Telefon: +420 603 878 305 

Provozovatel: beyond surface s.r.o., Rybná 716/24, Praha 1, IČO: 07995652

1. Tento provozní řád byl napsán, abyste Vy, naši milí zákazníci, věděli, co nám provozovatelům leží na srdci, aby provoz probíhal hladce a mohli jsme si společně užít čas v Domě 550 strávený. Prosím seznamte se s ním před vstupem do provozovny, respektujte ho a v případě jakýchkoliv nejasností kontaktujte kohokoliv z personálu.

 

2. Provozovnu tvoří terasa, jídelní a společenská část, toalety a provozní místnosti.

 

3. Respektujte pokyny personálu, které jsou vždy udávány v dobrém úmyslu. Respektujme se také všichni navzájem, neradi přicházíme o hosty tím, že již nemohou prostory navštívit, protože nenajdeme společnou řeč ohledně oblečení, vzhledu a chování. Nevyžadujeme nic speciálního, pouze čistotu, porozumění a slušné chování. 

 

4. Každý může omylem něco rozbít, ale nesmí se to stát neomaleným chováním nebo zacházením s vybavením před konzultací s personálem, protože pak bychom byli nuceni požádat o náhradu škody.

 

5. Odkládejte si, prosím, svoje věci na místa tomu určená, jinak nejsme schopni všechno ohlídat a nemůžeme být odpovědní za jejich ztrátu nebo poškození.

 

6. Pokud Vám ještě není 18 let nevadí, ale může se někdy stát, že budete muset sehnat někoho dospělého, který za Vás ponese plnou zodpovědnost po celou dobu návštěvy. Není to skvělé to na někoho přehodit?

 

7. Provozní doba je plně uzpůsobena tak, aby vyhovovala konání zážitků. Nemáme žádnou fixní otevírací dobu, proto prosím respektujte vždy pokyny personálu, kdy do prostor vstoupit či odejít.

 

8. Prosíme Vás, abyste s sebou do provozovny nebrali pyrotechniku, výbušniny, otevřený oheň (ten raději před odchodem z domova zhasněte), zbraně a větší předměty. Protože bychom Vás museli před vchodem do provozovny požádat, abyste je někomu prodali na ulici nebo se vrátili domů a zanechali je tam.

 

9. Nenoste k nám jídlo a pití, máme všeho dost i pro Vás.

 

10. Nemůžeme Vám prodat alkoholické nápoje a tabákové výrobky, pokud Vám není 18 let. Jestli Vás požádáme o prokázání věku, berte to, prosím, jako kompliment, že vypadáte opravdu dobře.

 

11. Informujte se předem, pokud byste chtěli být doprovázeni Vaším zvířecím kamarádem. Mohou nastat situace, kdy pro ně nebude vstup vhodný.

 

12. Velice rádi Vás uvidíme v prostorách jídelní a společenské části, na terase a k dispozici je k Vašemu využití samozřejmě WC. Avšak žádáme Vás velmi, abyste nechodili do prostoru kuchyně včetně otevřeného baru, tam kraluje personál, aby se o Vás co nejlépe postaral.

 

13. Provozovna se nachází v centru města a okolo nás bydlí lidé, kteří mají právo na klidné večery. Žádáme Vás proto o ohleduplnost ohledně hluku v okolí provozovny, terasa bude pro posezení otevřena do 22:00.

 

14. Kouření je vášeň, ale jen pro některé z nás. Proto si můžete tuto vášeň bez omezení užívat na otevřené terase na místech k tomu určených. Vnitřní prostory necháme bez kouře.

 

15. Platba za služby je možná v hotovosti a vybranými platebními kartami, o kterých Vás bude informovat personál.

 

16. Únikové východy jsou pečlivě označeny, abyste se mohli v pořádku a rychle dostat z prostor, pokud by nastala nenadálá situace.

bottom of page